USB BELLEK VERİ YÜKLEME VE ÜCRETLENDİRME

USB BELLEK VERİ YÜKLEME VE ÜCRETLENDİRME

 Baylar Promosyon ve Reklamcılık Ltd.Şti. kendi ithalat ve imalatı olan ürünleriyle 1944’den beri promosyon sektöründe hizmet vermektedir. 

Promosyon sektörünün lider ve öncü kuruluşlarından olan Baylar Promosyon siz değerli müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet vererek memnuniyetinizi kazanmayı kendi misyon ve politikası olarak kabul eder.

Kendi ithalatımız olan usb belleklerin, data veri yüklemeleri için, profesyonel uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

  1. VERİ YÜKLEME

Yüklenmesi istenilen veri üretim aşamasında otomatik olarak yüklenir. Usb Bellek kullanımında herhangi bir değişikliğe uğramaz. Kullanıcı  bilgisayara usb belleği taktığı zaman bellek diskinde yüklenen dosyaları görebilir, çalıştırabilir veya silebilir.

Veri Yükleme ile İlgili Önemli Notlar

  • Yüklenilecek veri firmamıza usb bellek içinde ilgili departmana iletilmeli ve dosya ismi dosya boyutu belirtilmelidir.
  • Usb belleğe ikinci bir işlem olmadan ( lazer baskı, uv baskı, tampon baskı vb.) veri yüklenmesi tavsiye edilir. Aksi takdirde oluşabilecek olumsuzluklardan (ürün çizilmesi, baskı silinmesi veya çizilmesi ) firmamız sorumlu değildir.
  •   VERİ ÜCRETLENDİRME

Sipariş verilen usb veri yükleme hizmetlerinden ücret alınmaktadır. Ücretlendirme dosya boyutu ve adete göre fiyatı değişkenlik göstermektedir. Lütfen bu konuda satış departmanımızla görüşünüz.